Klik op een banner om naar de website van een AWD-erkende wijndocent te gaan

Wijncursussen per plaats

Alphen a/d Rijn - AWD-docent Ton Wortelboer - Procuwijs wijncursussen
Amsterdam - AWD-docent Sander Salburg - Wines Unlimited wijncursussen
Antwerpen - AWD-docent Léon Krijgsman - la Causerie wijncursussen -
Arnhem - AWD-docent Chris Alblas- Soc. Vinum Bodum wijncursussen
Beverwijk - AWD-docent Robèrt Verweij - TeesT wijncursussen
Bilthoven - AWD-docent Jan Vegter - Cave Supérieure wijncursussen
Bodegraven - AWD-docent Robèrt Verweij - Sommelier.nl
Breda - AWD-docent Claudia v. Dongen wijncursussen
Den Bosch - AWD-docent Claudia v. Dongen wijncursussen
Den Bosch - AWD-docent Michel v. Tuil wijncursussen
Deventer - AWD-docent Madelon Schreuders - de Rozijnenkorf wijncursussen
Doorn - AWD-docent Esther Meijer - AnyWine wijncursussen
Eindhoven- AWD-docent Claudia v. Dongen wijncursussen
Haarlem - AWD-docent Gabrielle Salvatore wijncursussen
Hattem - AWD-docent Esther Meijer - AnyWine wijncursussen
Helmond - AWD-docent Claudia v. Dongen wijncursussen
Kampen - AWD-docent Esther Meijer - Anywine wijncursussen
Leiden - AWD-docent Ton Wortelboer - Procuwijs wijncursussen
Maastricht - AWD-docent Claudia v. Dongen wijncursussen
Nieuwerbrug - AWD-docent Ton Wortelboer - Procuwijs wijncursussen
Nijkerk - AWD-docent Klazien Vermeer - de Wijncompany wijncursussen
Poeldijk - AWD-docent Ton Wortelboer - Procuwijs wijncursussen
Rotterdam - AWD-docent Léon Krijgsman - la Causerie wijncursussen -
Utrecht - AWD-docent Hans Meijs- Vinos wijncursussen
Westzaan en Zuid Scharwoude- AWD-docent Boudewijn Besteman Ribouvin- wijncursussen
IJsselstein - AWD-docent Robèrt Verweij - de Sommelier wijncursussen
Zwolle - Ailko Faber wijncursussen

EMAIL Afdrukken

Rotterdam - AWD-docent Léon Krijgsman - la Causerie wijncursussen -

Cursus 

Titel:
Masterclass Biologische wijnen
Wanneer:
06.01.2011 - 07.09.2011 20.00 uur - 22.30 uur
Locatie:
Léon Krijgsman -La Causerie- Rotterdam - Rotterdam
Soort Cursus:
Themacursussen

Omschrijving

 

 

Masterclass Biologische Wijn, Rotterdam 28 oktober 2010 (20 uur)

t.brouwer

 

Biologische wijn bestaat niet.  Althans, op Europees niveau. In Brussel wordt nog volop geschaafd aan een uniforme wetgeving.  Dat weerhoudt de wijnboeren niet om in toenemende mate over te stappen op biologische of biodynamische wijnbouw. Sommige gerenommeerde wijnmakers hebben zelfs, letterlijk, het paard weer van stal gehaald om de wijngaarden te bewerken.

Tjitske Brouwer, Magister Vini, is expert op het gebied van biologische wijnbouwen en onlangs onderscheiden met de Ordre du Mérite Agricole. We zijn dan ook heel blij dat zij bij la Causerie een gastlezing komt geven. We nodigen je met plezier uit om donderdag 28 oktober 2010 (aanvang 20:00 uur) de avond bij te wonen.

Altijd al willen weten wat de verschillen zijn tussen  conventionele en biologische wijnbouw? Welke consequenties dat heeft voor de vinificatiemethoden? En hoe twaalf prachtige biologisch geteelde wijnen smaken? Schrijf je snel in voor de Masterclass, het aantal plaatsen is beperkt. De masterclass is bedoeld voor personen met minimaal een goede basiskennis (SWEN 1, SWEN 2 of vinoloog) van wijnbouw en wijnmaken.

De kosten van deze mooie masterclass bedragen 55 € (inclusief 19% BTW) .

Voor meer informatie en  inschrijving kunt u de website van la Causerie raadplegen

 

.

Wijndocent

Léon Krijgsman -La Causerie- Rotterdam
Wijndocent:
Léon Krijgsman -La Causerie- Rotterdam   -   Website
Straat:
Vredehofweg 59
Postcode:
3062EM
Waar:
Rotterdam
Land:
Land: nl

Omschrijving

la Causerie

Welkom bij la Causerie, dé ontmoetingsplaats voor wijn- en champagneliefhebbers.

Gastheer, vinoloog en wijnadviseur Léon Krijgsman en gastvrouw Annick Schreuder ontvangen u graag in hun professionele wijnkelder annex proeflokaal in Rotterdam Kralingen of op onze locatie in Antwerpen.

Daar organiseert la Causerie in een ontspannen sfeer haar wijncursussen en proeverijen.

De link met de naam la Causerie wordt dan meteen duidelijk. In een losse, aangename en onderhoudende vorm krijgt u les, wordt een voordracht gehouden of een thema behandeld. Uiteraard met een scala aan mooie wijnen.

De wijncursussen zijn op alle niveaus, dus zowel voor beginnende wijndrinkers als voor geoefenden. Daarnaast biedt la Causerie maandelijks workshops aan in de vorm van Proef! Een introductie in wijn en Sprankel! Een introductie in bubbels. Het zijn eenmalige cursussen die op zichzelf staan en zeer geschikt zijn voor individuen maar uiteraard ook voor stellen en groepen. Een leuke cadeautip trouwens.

Ook voor wijnproeverijen bestaan er verschillende formules en thema’s, zowel in het proeflokaal als op locatie. Daarnaast organiseert la Causerie jaarlijks eigen proeverijen waarbij u de wijnen kunt kopen. Een selectie daarvan bieden is trouwens ook via de (link) webwinkel verkrijgbaar.

klik hier voor de flyer van la Causerie.

la Causerie is centraal gelegen in Rotterdam Kralingen in een monumentaal pand, goed bereikbaar met openbaar vervoer en auto. Er is voldoende (na 18uur, gratis) parkeerruimte.

In Antwerpen is onze cursuslocatie het centraal gelegen Theater Hotel. Het is een goed bereikbaar met voldoende (betaalde) parkeergelegenheid in de directe omgeving. Voor cursusdate zie hieronder of raadpleeg www.causerie.be

Preview

Meer algemene informatie over la Causerie, de cursussen en proeverijen en andere activiteiten vind u op de website www.lacauserie.nl

Preview